Darmowa porada prawna

Jak to działa?

Znajomość prawa dla kredytobiorcy jest szczególnie ważna.

Pozwala ona podjąć właściwe decyzje, znaleźć odpowiednie rozwiązanie, a nawet uchylić się od obowiązku zapłaty bądź żądać zwrotu nienależnych opłat od kredytodawcy. Nie można jednak oczekiwać od przeciętnego człowieka, aby na bieżąco śledził zmiany w prawie i potrafił samodzielnie dokonywać interpretacji przepisów prawnych. Warto skorzystać z pomocy osób, które posiadają wiedzę prawniczą i doświadczenie.

Nasz portal zrzesza prawników oraz finansistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w doradztwie oraz reprezentowaniu klientów w sporze z bankami oraz firmami pożyczkowymi. Naszym celem jest także edukowanie konsumentów, uświadamianie im ich praw oraz zachęcanie do czynnego korzystania z nich. Zachęcamy do kontaktu każdego, kto chciałby otrzymać darmową poradę prawną. Postaramy się wskazać możliwe rozwiązania oraz zaproponować wyjście z sytuacji.

skorzystaj

Darmowa porada prawna

Zapraszamy do przedstawienia swojej sprawy – w miarę możliwości postaramy się udzielić wsparcia prawnego.Oblicz należny Ci zwrot prowizji bankowej. Uzupełnij poniższe pola. Wynik pojawi się automatycznie.

Należy Ci się zwrot? Zgłoś się do nas! Pomożemy Ci go wyegzekwować!